Latest iphone news
 iphone

SAZKA DreamAlarm

by SAZKA a.s.
DreamAlarm vás večer inspiruje k těm nejkrásnějším snům a pustí vám uklidňující hudbu k usínání. Ráno vás probudí v tu nejvhodnější možnou chvíli (funkcí sleepcycle) a do snáře si uložíte, co se vám zdálo.

Co DreamAlarm umí:
- Sleepcycle: Vzbudí vás ve chvíli, kdy se vám bude vstávat nejlépe, v průběhu půlhodinového intervalu před nastaveným budíkem.
- Inspirace: Prohlédněte si před spaním (nebo klidně během dne) ty nejúžasnější věci, o kterých můžete snit.
- Zvuky pro usínání: Šum lesa, déšť či snad mořský příboj? Vyberte si, při čem se vám usíná nejlépe.
- Snář: Zapište si, o čem se vám zdálo, a sledujte historii svých snů.
- Loterie Eurojackpot: Zkontrolujte si na jedno kliknutí, zda si své sny už dnes nesplníte díky Eurojackpotu!


Nejprve si prohlédněte, o čem si nechávají zdát miliardáři – listujte rozsáhlým katalogem úžasných snů nebo si je nechte jednoduše promítat. Na dobrou noc si pusťte některou z usínacích melodií a nalaďte se ke sladkému snění. Pak si nastavte miliardářský budík, který vás umí probudit včas a zároveň tehdy, kdy se vám bude vstávat nejlépe. Po každém slosování hry Eurojackpot si můžete naskenovat tiket a zkontrolovat tak výhru, se kterou si své sny splníte. Dobrou noc a ještě lepší ráno!

Recent changes:
Vyslyšeli jsme vaše podněty a: - Přidali jsme možnost usínání při poslechu relaxačních melodií. - Doplnili jsme sdílení grafů spánku s přáteli. - Přidali jsme možnost odložení budíku o 10 minut. - Opravili jsme chyby. … a mnoho dalších maličkostí pro váš miliardářský spánek.

Package name
cz.sazka.dreamalarm

Download


SAZKA DreamAlarm SAZKA DreamAlarm SAZKA DreamAlarm SAZKA DreamAlarm SAZKA DreamAlarm

Rating: 0
0 ratings

Versión
1.1

Size
8,00 MB

Price
Free