Latest iphone news
 iphone

Harika Haftalar

by Domus Technica
2014 BestAppEver yılın en iyi ödülleri adayı!
2012’de anneler için en iyi uygulama ödülü! Sheknows.com
“Harika Haftalar uygulaması ‘bebeğime neler oluyor’ diye düşündüğünüz zamanlarda sizin için harika bir kurtarıcı olabilir.”
BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİNİ AÇIKLAYAN BİR TAKVİM : BEBEĞİNİZ NEDEN MIZMIZ, NEDEN DAHA AZ UYUYOR, DAHA AZ BESLENİYOR VE BEBEĞİNİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ.
Bebekler için tasarlanan, dünya çapında en çok satan uygulama olan Harika Haftalar şimdi Türkçe olarak Apple Store`da! Bebeğiniz için kişiselleştirilmiş günlük takvim sayesinde gece ve gündüz her zaman diliminde size bebeğinizin mızmız dönemlerinde gelişimi hakkında bilgi sağlayacaktır. Bebek takvimi uygulaması bir çok ülkede EN İYİ EBEVEYNLİK UYGULAMASI ödülleri kazanmıştır.
Harika Haftalar’daki takvim sıçrama çizelgesinin taşınabilir ve bir bakışta erişilebilir olduğunu bir düşünün. Kitabın geniş kapsamlı bir şekilde anlattığı ve bebeğinizin geçtiği sıçramalarda inanılmaz değişimlerden bahsettiği kolayca anlaşılabilir terimleriyle bu uygulama, bebeğinizin zihinsel gelişiminde (ilk 20 ay boyunca) kusursuz bir sıçrama takvim rehberi olacaktır. Bebeğinizn kafasından neler geçtiğini bilerek, gelişimini daha kolay yapmasına yardım edebilir ve teşvik edebilirsiniz.
Harika Haftalar uygulaması yeni ebeveynlere nasıl yardımcı olur:
• Bebeğiniz zihinsel gelişiminde bir sıçrama gerçekleştirdiğinde Takvim Göstergesi
• Bu zihinsel sıçramadan sonra bebeğiniz ne anlayabilir & öğrenebilir
• Bebeğiniz bu sıçramadan sonra ne yapabilir
• Bebeğinize yardımcı olabilmek için ne yapabilirsiniz
Bu uygulama ayrıca yeni ebeveynler için bebeklerinin beyninde değişim olduğunda ya da “sıçrama yaptığında”, zihinsel gelişiminde önemli bir ilerleme kaydettiğinde ve her bir ileri adımda bebeğinizin etrafındaki dünyayı gözlemleyişinde etkili bir değişim olduğunda kullanışlı bir hatırlatıcı niteliğindedir. Bu sıçramalar çok hızlı olduğundan, “yeni dünya” ve yeni yetenekler bazen korkutucu olabilir ve gelişim ilk başlarda uykusuzluk, kötü beslenme, ağlama, bebeğinizin sizden kopamaması ve huysuzluk gibi anne ve babayı yoran ve yıldıran durumları beraberinde getirebilir.
Harika Haftalar hakkındaki dünya çapında uzmanların görüşleri:
“Bu, bebeğin bir buçuk yılına bakacağınız çok kullanışlı ve eğlenceli bir pencere. Van de Rijt ve Plooij bir bebeğin gelişimindeki kırılgan zamanları gözlemlemiş ve bulmuş. Ben de bu durumu bağımsız olarak Touchpoints kitabımda yer yerdim (Perseus Books Group). Yazarların gözlemleri ve pratik önerileri harika.”
-T. Berry Brazelton, Harvard Tıp Fakültesi emekli profesör
“Bebekleriyle ve küçük çocuklarıyla başa çıkmak isteyen herkes Harika Haftalar’ı okumak isteyecektir. Bu kitap ebebeynlerin okumaması halinde fark edemeyeceği, çözemeyeceği ya da onları üzecek durumlarda, çocukların büyümesinde, gelişmesinde, değişen tavırlarında ve duygusal karşılık vermesinde gözünü açacak.”
-Dr. Catherine Snow
Feragatname:
Bu uygulama azami çabayla geliştirilmiştir. Bu uygulamayı geliştiren kişi ya da yazar bu uygulamada herhangi bir hata ya da kusurdan kaynaklanan zarardan ötürü sorumlu olmayacaktır

Package name
com.domustechnica.tr040

Download


Harika Haftalar Harika Haftalar Harika Haftalar Harika Haftalar

Rating: 0
0 ratings

Versión
4

Size
2,30 MB

Price
US$1.99