Latest iphone news
 iphone

MEMOkarty Matura Matematyka Poziom Podstawowy FREE

by machapp
UCZ SIĘ NAJŁATWIEJ!
Aplikacja do samodzielnej, maksymalnie szybkiej i efektywnej nauki.
Przygotowana na podstawie aktualnej (2012) podstawy programowej.


Fiszki identyczne z papierowymi z MEMOkarty.pl - dostępnymi w sklepach. Wersja elektroniczna jest tańsza.


Matura z matematyki na poziomie podstawowym to 51 zagadnień. Powtórzenie tego materiału zajmuje ok. 90 godzin. Dzięki MEMOkartom wystarczy Ci średnio 45 godzin. Zrobisz to w sposób wygodny i efektywny dzięki fiszkom z których każda po jednej stronie ma zadanie, po drugiej rozwiązanie, do których dołączyliśmy przekładki pozwalające być na bieżąco świadomym swych postępów w nauce.
Matura z matematyki to dla wielu uczniów duży problem. MEMOkarty stanowią nieocenioną pomoc dla wszystkich, którzy przygotowują się do tego najważniejszego w życiu egzaminu. Cała wymagana na poziomie podstawowym matury wiedza (określona przez nową podstawę programową) została zebrana na małych kartonikach, w formie 1000 pytań i odpowiedzi. Autorem tej publikacji jest doświadczony nauczyciel licealny, zaś jej poziom merytoryczny gwarantują dwa renomowane warszawskie licea i akredytowany przez Kuratorium Oświaty ośrodek prowadzący kursy dla maturzystów. MEMOkarty, stworzone w oparciu o naukowe badania dotyczące szybkiego przyswajania wiedzy, dają możliwość przygotowania się do matury w sposób systematyczny i efektywny.
Prawie wszystkie działy zawierają bardzo czytelne i pomocne w nauce rysunki, szkice, wykresy. W zestawie MEMOkart znajdują się wybrane zadania z poprzednich matur.


MEMOkarty MATURA – matematyka. Wersja demonstracyjna zawiera 50 a wersja pełna 1000 dwustronnych kart do samodzielnej nauki. Poziom podstawowy.
Autor: mgr Sławomir Jemielity. Konsultacja: mgr Grzegorz Pałgan, dr Andrzej Filipkowski.


Zestaw obejmuje następujące działy:

1) LICZBY
2) WYRAŻENIA ALGEBRAICZNE
3) RÓWNANIA I NIERÓWNOŚCI
4) FUNKCJE
5) CIĄGI
6) TRYGONOMETRIA
7) PLANIMETRIA
8) GEOMETRIA ANALITYCZNA
9) STEREOMETRIA
10)PRAWDOPODOBIEŃSTWO I STATYSTYKA

Więcej dowiesz się na MEMOkarty.pl

Package name
machapp.memokarty.maturamatematyka.free

Download


MEMOkarty Matura Matematyka Poziom Podstawowy FREE MEMOkarty Matura Matematyka Poziom Podstawowy FREE MEMOkarty Matura Matematyka Poziom Podstawowy FREE MEMOkarty Matura Matematyka Poziom Podstawowy FREE MEMOkarty Matura Matematyka Poziom Podstawowy FREE

Rating: 0
0 ratings

Versión
1.0

Size
4,34 MB

Price
Free